• Firma ARTLEDER

  FIRMA

  Jesteśmy producentem wyrobów kaletniczych z wieloletnią praktyką i znajomością zawodu.  Nasze wyroby produkowane od 1983 roku cechuje solidność krakowskiego rzemiosła.

 • Firma ARTLEDER

  PRACA

  Nasze wyroby są w całości wyprodukowane w Polsce . Są naszym pomysłem i projektem a ich wykonanie jest dziełem naszych rąk.

 • Firma ARTLEDER

  SKÓRA

  Oferujemy państwu szeroką gamę produktów z naturalnej skóry.Najlepszym i najwyższej klasy materiałem.

   Skontaktuj się z nami. Za niewielką opłatą możemy dostosować nasz wyrób do twoich potrzeb.

    

 • Zobacz jak tworzymy nasze wyroby
 • Zobacz jak tworzymy nasze wyroby
 • Zobacz jak tworzymy nasze wyroby
 • Wysyłka

  Zakupione wyroby są wysyłane kurierem APACZKA-Polska  lub Pocztą Polską

 • INFOLINIA

  Zapraszamy do kontaktu pod numerem :

  608 858 979

 • REGULAMIN SKLEPU

  Przed dokonaniem zakupu prosimy o zapoznanie się z regulaminem sklepu

OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH

Zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu tychże danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”) oraz opinią polskiego Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych oraz polskimi przepisami regulującymi ochronę danych osobowych informujemy, że: *administratorem Twoich danych osobowych jest Artleder.pl z siedzibą w Krakowie, pod adresem 30-698 Kraków ul. Myślenicka 134, z wpisem do rejestru Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (rejestr prowadzony przez Ministra Rozwoju), NIP:  6792644293 i REGON:  389607551*możesz skontaktować się z administratorem pisemnie na adres 30-698 Kraków ul. Myślenicka 134 lub drogą elektroniczną: artleder@gmail.com

Podane przez Ciebie dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie w celach dotyczących oferowanych przez nas usług *nikomu nie będziemy przekazywali Twoich danych *działamy na podstawie Twojej zgody *Twoje dane będziemy przechowywać aż do czasu wycofania Twojej zgody *w każdej chwili masz prawo dostępu do danych lub ich modyfikacji albo przeniesienia Twoich danych do innego podmiotu *zawsze możesz wycofać zgodę na przetwarzanie przez nas Twoich danych *masz prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych *podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, nie zobowiązuje Cię do tego prawo *w odniesieniu do Twoich danych nie następuje zautomatyzowane podejmowanie decyzji.